Rzetelność, staranność, profesjonalizm.

Porady prawne online

Kancelaria oferuje wiele sposobów uzyskania porady prawnej. Z doświadczenia wiemy, że osobisty kontakt Klienta z adwokatem nie zawsze jest możliwy, zaś niektóre usługi mogą być świadczone za pośrednictwem Internetu. Porady prawne udzielane on-line skierowane są do osób, które cenią sobie wygodę i szybkość działania.

W formie porady prawnej on-line udzielane są na zlecenie Klienta porady prawne, a także sporządzane są dokumenty (umowy, pisma, opinie prawne konkretnego zagadnienia prawnego).

W celu uzyskania porady prawnej on-line należy wypełnić poniższy FORMULARZ KONTAKTOWY i załączyć  niezbędne dokumenty. Na podstawie kompletnego zgłoszenia, Kancelaria ustali koszt porady on-line i poinformuje Państwa o wysokości honorarium oraz terminie realizacji usługi. Wycena on-line jest usługą bezpłatną, a termin jej realizacji uzależniony jest od stopnia zawiłości sprawy.

Do realizacji zlecenia przystąpimy niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Państwa ustalonych warunków wykonania zlecenia oraz zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym podanym poniżej. Do każdej usługi wystawiamy fakturę VAT.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań, niezbędnych dla rzetelnego rozwiązania zagadnienia prawnego.

Formularz kontaktowy

Dane do przelewu

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń
ul. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz
Numer konta: 35 1020 4926 0000 1002 0164 1174

Załączniki

tel. +48 500 350 502

Realizacja:
Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW Sandomierz

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń, ul. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz
tel. +48 500 350 502, e-mail: kancelariabrezden@gmail.com

x

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.